Studium Praktyk (Archiwum)
Nauczyciel w centrum…uwagi

Pracownicy Zakładu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej wraz ze Studium Praktyk uczestniczą cyklicznie w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu (m.in. Noc Naukowców) Ostatnie spotkanie odbyło się 11 maja 2019 roku. Była to kolejna edycja konferencji dla nauczycieli – „Nauczyciel w centrum…uwagi”. Tematem przewodnim były gry edukacyjne w szkole. Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w warsztacie – „Grasz w zielone? – Gram. Czyli o możliwości wykorzystania gier planszowych we współczesnej edukacji pokoleń” – został on przygotowany  i poprowadzony przez dr Tatianę Grabowską, dr Marię Sobieszczyk oraz dr Katarzynę Wojciechowską. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników.