Posiedzenie Senatu - 26 kwietnia 2020 r.

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki dotyczącym zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 (Dz. U. poz. 511 z późn.zm.) umożliwiającym w okresie do 26 kwietnia 2020 r. podejmowanie przez organy kolegialne uczelni, w tym Senat, uchwał w trybie obiegowym niezależnie od tego, czy taki tryb ich podejmowania został określony w aktach wewnętrznych uczelni (§ 1 ust. 4 rozporządzenia), kwietniowe posiedzenie Senatu zostanie przeprowadzone w trybie wskazanym powyżej.

Porządek obrad posiedzenia Senatu:

1. Uchwała Senatu w sprawie zmiany do Uchwały Senatu Nr 196/2018/2019 Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków, trybu oraz terminu rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne w roku akademickim 2020/2021.
  2. Uchwała Senatu w sprawie uchwalenia Regulaminu Studiów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
  3. Uchwała Senatu w sprawie uchwalenia Regulaminu Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (uchwała zmieniająca Uchwałę Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Nr 94/2018/2019 z dnia 25 kwietnia 2019 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
  4. Uchwała Senatu w sprawie zasad rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w roku akademickim 2020/2021 dla osób podejmujących kształcenie w języku angielskim.
  5. Uchwała Senatu w sprawie programu kształcenia w języku angielskim dla Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
  6. Uchwała Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w sprawie określenia regulaminu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego (uchwała zmieniająca Uchwałę Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Nr 221/2018/2019 z dnia 24 września 2019 r. w sprawie określenia regulaminu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego).

Ważne!

Materiały do powyższych punktów będą przesłane w najbliższym czasie. Po dostarczeniu załączników uprzejmie proszę Państwa Członków Senatu o przesłanie swojego głosu (tak, nie wstrzymuję się) do każdej uchwały w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia br. na adres: rektor@ukw.edu.pl. Wynik głosowania może być przesłany wyłącznie z indywidualnego adresu członka Senatu z uniwersyteckiego systemu poczty MAIL-UKW (zimbra.ukw.edu.pl).